Egyéni hibák döntötték el a meccs sorsát

Megállapíthatjuk azt is, hogy csatárposzton nem sikerült megfelelően erősítenünk, nem tudjuk azt nyújtani, amit szeretnénk- mondta Révész Attila.
Révész Attila a paksi vereség után a következőket nyilatkozta:
- Az első félidőben a Paks úgy focizott, ahogy vártuk, sőt érezhetően bizonytalanok is voltak, vélhetően az esetleges edzőváltással kapcsolatos előzmények miatt. A támadó játékunk ekkor nem volt elég veszélyes, így nem tudtunk élni a lehetőséggel. Aztán a második félidőben egyéni hibák sora következett. Már a szöglet is a mi hibánkból született, aztán alakult ki az átlövés lehetősége, amit Hanák gólra váltott. George két elkerülhető sárgát is szerzett, ami miatt kiállították. Ekkor még úgy éreztem, hogy akár tíz emberrel is jók lehetünk az ikszre, de újabb fegyelmezetlenségek miatt erre nem nyílt esélyünk.
A legrutinosabb játékosunk Bagoly Gabi rendre előre ment, és az ellenakciók idején is elől maradt. A Paks csatárai ezt ki is használták. Aztán a második kiállítás megpecsételte a sorsunkat. Sajnálom azokat a játékosokat -például Lippait és Zabost- akik végighajtották a meccset, de ez csapat játék, néhány focista fegyelmezetlensége miatt az Szpari kerül hátrányba.
Öt bajnoki mérkőzés után megállapíthatjuk azt is, hogy csatárposzton nem sikerült megfelelően erősítenünk, nem tudjuk azt nyújtani, amit szeretnénk. Önkritikusan meg kell mondanom, hogy Moldovan Tibitől nem azt kaptuk eddig, amit vártunk. Sava két meccs után sérült, és ezt nagyvalószínűséggel a gyenge erőállapota okozta.
Most a legfontosabb, hogy mentálisan megfelelően felkészüljön a csapat a szerdai mérkőzésre, nincs időnk most a töprengésre.