Egyezség Apostuval

Bogdan Apostu és a klubvezetése a szerződés minden pontjában megegyzett. Január 7-én a Szparival kezdi a felkészülést.
Révész Attila a REAC elleni meccs előtt elmondta: pénteken késő estig folytak az egyeztetések a klubvezetése és Bogdan Apostu menedzsere között a román csatár leigazolásáról.
Estére minden pontban sikerült egyezségre jutni. A játékos január 7-én Nyíregyházán kezdi meg a felkészülést.