Egyezség az ultra csoportokkal
Szóban megegyeztek az ultra csoportok képviselői a klub vezetőivel a további együttműködésről.
Ma délután ismét találkozott a klubvezetés az ultra csoportok képviselőivel. A klubvezetés arra kérte az ultra csoportokat, hogy a versenykiírásban szereplő, a nézőkre vonatkozó szabályokat maradéktalanul tartsák be, hogy a klub elkerülhesse a büntetéseket. Ezt az együttműködés feltételeként kérték az ultráktól.
Az ultra csoportok azt kérték, hogy a lelátón az ultraszektorban az általuk megbízott társaik feleljenek elsősorban a rendért. Elsőként ők avatkozhassanak közbe, ha rendzavarás várható. Mind három ultra csoport megnevez pár embert, akit ők delegálnak ebbe a csapatba.
Mindkét fél igent mondott a kérésekre. A klub mérkőzéseit biztosító szolgálat vezetője vállalta, hogy a bajnokság megkezdéséig az ultra csoportokkal együttműködve pontosan kidolgozzák a rendfenntartás azon szabályait, amit az ultrák kértek.