Él a remény -2010.05.13.-

Nagyon jó volt itthon újra győzelmet ünnepelni- mondta Zabos Attila a szpari.hu-nak.

A Pápa elleni mérkőzésen igen aktívan focizó Zabos Attila nyilatkozott a honlapunknak:

- Nagyon jó volt itthon újra győzelmet ünnepelni. Életben tartottuk a reményt, hogy megőrizzük NB I.-es tagságunkat. Jó meccs volt, nagyon jól játszott az egész csapat. Senkire nem lehet panasz, mindenki mindent megtett a három pontért. Hála Istennek, most ez jó játékkal is párosult. Végre azt láttam, hogy mindenki teljes szívvel focizott. A diósgyőri győzelem után nagy teher jött le a vállunkról, ez is közre játszhatott abban, hogy most jobban is fociztunk.

Szombaton is nagyon nehéz mérkőzés vár ránk, a Honvéd jó formában van. Nekünk csak egy célunk lehet: menekülés a győzelembe. Csak így éltethetjük tovább a reményt. Ugyanazt a harcos játékot kell felmutatnunk, amit legutóbb sikerült teljesíteni. Ez várhatóan másfajta meccs lesz, mert a Kispest védelmét nehéz feltörni. Nekünk elsősorban azzal kell foglalkoznunk, hogy a saját játékunkat tudjuk majd játszani, és megszerezzük a három pontot.