Éles küzdelem várható
Révész Attila éles küzdelmet vár Sopronban, de bízik a csatáraink pontos támadójátékában is.
Révész Attila nyilatkozott honlapunknak a holnapi meccsről
- Milyen hangulatra számítasz Sopronban?
- Nagyon éles küzdelmet várok a meccstől, még akkor is, ha tudjuk, hogy a REAC-nál három meghatározó játékos hiányzik majd a csapatból. Biztos vagyok benne, hogy akik a helyükre kerülnek mindent megtesznek, hogy bizonyítsabnak. Azt is tudjuk, hogy Torma és Nyerges személyében nagyon jó csatárpárossal rendelkeznek. A két ellenük játszott ligakupa meccs, és a REAC legutóbb mérkőzéseinek a tanúsága szerint, nagyon fontos feladat, hogy a két támadójukat tudjuk hatástalanítani. Már a kapu előtt huszonöt méterrel ügyelni kell rájuk, mert tudjuk, hogy Torma lövő pontossága és lövő ereje kimagasló.
A másik feladat, amire felhívtam a játékosok figyelmét, hogy pontosan kell befejezni a támadásainkat. Úgy láttam a Tatabánya ellen a második félidőben már rátaláltunk a helyes útra. Ezen kell tovább menni.
- Ezt visszaigazolta a hét közbeni hangulat?
- Még mindig van feszültség a játékosokban, az is érezhető, hogy mindenki keresi a helyét a csapatban. De a harci szellem is kezd olyan lenni, mint ősszel. Nálunk is vannak sérültek, akik hiányozni fognak. Ambrusz Árpi továbbra sem edzhet a sérülése miatt. Cladiu a héten megfázással, lázzal bajlódott, így nem biztos, hogy vissza tud jönni. A középpályáról Zabos még mindig hiányzik, Hegedüs egy picit elfáradt, mert komolyabb lemaradása volt, és ez most kiütközött. Ő eljön, de szeretnénk pihentetni, hogy a következő még nehezebb mérkőzésekre legyen bevethető. Welton Silva egy húzódással bajlódik, őt se tudjuk elvinni. Kovács Béla viszont már jön, és ha a játék úgy alakul a második félidőben lehetőséget is kap majd.
Várható kezdő csapat:
Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Granát, Mboussi, Ramos, Lippai – Szilágyi, Dosso
- Milyen hangulatra számítasz Sopronban?
- Nagyon éles küzdelmet várok a meccstől, még akkor is, ha tudjuk, hogy a REAC-nál három meghatározó játékos hiányzik majd a csapatból. Biztos vagyok benne, hogy akik a helyükre kerülnek mindent megtesznek, hogy bizonyítsabnak. Azt is tudjuk, hogy Torma és Nyerges személyében nagyon jó csatárpárossal rendelkeznek. A két ellenük játszott ligakupa meccs, és a REAC legutóbb mérkőzéseinek a tanúsága szerint, nagyon fontos feladat, hogy a két támadójukat tudjuk hatástalanítani. Már a kapu előtt huszonöt méterrel ügyelni kell rájuk, mert tudjuk, hogy Torma lövő pontossága és lövő ereje kimagasló.
A másik feladat, amire felhívtam a játékosok figyelmét, hogy pontosan kell befejezni a támadásainkat. Úgy láttam a Tatabánya ellen a második félidőben már rátaláltunk a helyes útra. Ezen kell tovább menni.
- Ezt visszaigazolta a hét közbeni hangulat?
- Még mindig van feszültség a játékosokban, az is érezhető, hogy mindenki keresi a helyét a csapatban. De a harci szellem is kezd olyan lenni, mint ősszel. Nálunk is vannak sérültek, akik hiányozni fognak. Ambrusz Árpi továbbra sem edzhet a sérülése miatt. Cladiu a héten megfázással, lázzal bajlódott, így nem biztos, hogy vissza tud jönni. A középpályáról Zabos még mindig hiányzik, Hegedüs egy picit elfáradt, mert komolyabb lemaradása volt, és ez most kiütközött. Ő eljön, de szeretnénk pihentetni, hogy a következő még nehezebb mérkőzésekre legyen bevethető. Welton Silva egy húzódással bajlódik, őt se tudjuk elvinni. Kovács Béla viszont már jön, és ha a játék úgy alakul a második félidőben lehetőséget is kap majd.
Várható kezdő csapat:
Illyés – Zaleh, Bagoly, Cséke, Perényi – Granát, Mboussi, Ramos, Lippai – Szilágyi, Dosso