Elhalászott győzelem
Nagyhalász – Nyíregyháza Spartacus Ligacsapat 2-3 (1-0)
Nyíregyháza: Tóth N. (Gazsi) – Markos, Kántor (Bodó), Nánási, Ur – Puskás, Orgován (Bakos), Farkas (Oláh), Varga – Gondor, Simon (Lakatos) Edző: Balogh Zoltán
Gólszerzők: Bakos, Oláh, Lakatos
Balogh Zoltán: Ahhoz képest, hogy ezen a héten kapták a csúcsterhelést a srácok, véleményem szerint elég jól játszottak. Elsősorban a második játékrészben láttam szép dolgokat, nem véletlenül sikerült 0-1-ről megfordítani 3-1-re a meccset. Bár ilyenkor nem az eredmény a fontos, de azért örülök a győzelemnek.
A Ligacsapat mestere mellett a felnőttcsapat keretéhez tartozó, állandóan ott edző Ur Lászlót is megszólaltattuk.
Ur László: Mivel rossz idő volt, így a centerpálya épségének megérzése érdekében a B pályán játszottunk, ami viszont igen gyenge minőségű volt. A nagyon mély pályán úgy gondolom élvezhető találkozót játszottunk. Véleményem szerint jól mozogtam, megoldottam a rám bízott feladatott.