Elhunyt Garamvölgyi Lajos

A Szpari korábbi edzője Garamvölgyi Lajos 56 éves korában elhunyt, klubunk ezúton is kifejezi részvétét mindazoknak, akik szerették és tisztelték.

Hosszan tartó, súlyos betegség után, 56 éves korában elhunyt Garamvölgyi Lajos, a Videoton, a DVSC, a Debreceni Kinizsi egykori védője, a Debrecen, a Zalaegerszeg, a Békéscsaba a Nyíregyháza volt vezetőedzője.

 

Garamvölgyi Lajos 1976-ban tagja volt a Videoton ezüstérmes csapatának, majd 1979-től a DVSC, később a Debreceni Kinizsi tagja lett. 1988-ban kezdett edzősködni, első csapata a Kinizsi volt, aztán a DMTE, és a Kabai Cukor után a DVSC következett. Feljutott a csapattal az NB I-be, sőt, a klub történelme során vele került először dobogóra, 1995-ben. A csapat irányításával 1999-ban megnyerte a Magyar Kupát is. 2000-ben Nyíregyházára hívták, és egy évig a Szpari edzőjeként dolgozott a kiváló sportember.