Elkerülhető gólok
Elkerülhető gólokat kaptunk pontrúgásokból, illetve az azt követő szituációkból, ezen változtatnunk kell- mondta Révész Attila.
Révész Attila a következőket mondta a mérkőzés után:
- Az eredménnyel nem lehetünk elégedettek, nagyon bosszantó ami történt. De nem szabad messzemenő következtetést levonni a látottakból.
Az első félidőben már sok mindent viszontláttunk abból, amit gyakoroltunk. Szép támadások folytak a pályán. Sajnos, amikor a második félidőben a csapatot megbontottuk, jól látszott, hogy nincs még minden rendben. Elkerülhető gólokat kaptunk pontrúgásokból, illetve az azt követő szituációkból. Ennek az lehet a magyarázata, hogy ezeket a felállásokat még keveset gyakoroltuk az idén. Sok új játékosunk van, és bennük még nem rögzültek ezek a helyzetek. Ezen mihamarabb változtatunk. Akik csereként beálltak, most nem tudtak hozzátenni a játékhoz. Sokat tanultunk a mai mérkőzésből. Tiszta képet kaptunk az új játékosok képességeiről. Granát Balázs személyében egy jó pontrúgóra akadtunk, mind lövései, mind a beadásai, beívelései veszélyesek, ennek mindenképpen örülök. Amíg Kovács Béla és Lippai Ákos jól bírta erővel, addig nálunk volt a labda, és szép támadásokat vezettünk.
A védekezésünk ebben a felállásban hézagosabb. Zabos után Hegedüs is hosszabb időre kiesett a középpályáról, neki izomszakadás van a combjában, egy hónapig tarthat, amíg felépül. Granát Balázs és Szilágyi Norbert sokat tett a támadásokhoz az első félidőben, de a védekező játékban még akad tennivalójuk. Silván látszik, hogy kemény munkában van, és most a fociból kevesebbet tud adni, de a rajtra ez megváltozik.
- Az eredménnyel nem lehetünk elégedettek, nagyon bosszantó ami történt. De nem szabad messzemenő következtetést levonni a látottakból.
Az első félidőben már sok mindent viszontláttunk abból, amit gyakoroltunk. Szép támadások folytak a pályán. Sajnos, amikor a második félidőben a csapatot megbontottuk, jól látszott, hogy nincs még minden rendben. Elkerülhető gólokat kaptunk pontrúgásokból, illetve az azt követő szituációkból. Ennek az lehet a magyarázata, hogy ezeket a felállásokat még keveset gyakoroltuk az idén. Sok új játékosunk van, és bennük még nem rögzültek ezek a helyzetek. Ezen mihamarabb változtatunk. Akik csereként beálltak, most nem tudtak hozzátenni a játékhoz. Sokat tanultunk a mai mérkőzésből. Tiszta képet kaptunk az új játékosok képességeiről. Granát Balázs személyében egy jó pontrúgóra akadtunk, mind lövései, mind a beadásai, beívelései veszélyesek, ennek mindenképpen örülök. Amíg Kovács Béla és Lippai Ákos jól bírta erővel, addig nálunk volt a labda, és szép támadásokat vezettünk.
A védekezésünk ebben a felállásban hézagosabb. Zabos után Hegedüs is hosszabb időre kiesett a középpályáról, neki izomszakadás van a combjában, egy hónapig tarthat, amíg felépül. Granát Balázs és Szilágyi Norbert sokat tett a támadásokhoz az első félidőben, de a védekező játékban még akad tennivalójuk. Silván látszik, hogy kemény munkában van, és most a fociból kevesebbet tud adni, de a rajtra ez megváltozik.