Elkezdődött a felkészülés

Hétfőn délután elkezdődött a Nyíregyháza Spartacus felkészülése a tavaszi bajnoki szezonra. Hét közben Granát Balázst is tesztelik a szakvezetők.
Délután egy órától Révész Attila tartott eligazítást a játékosoknak a felkészülési menetrendről. A nyitómegbeszélésén ott voltak a szakmai stáb tagjai és a klub vezetői is.

A játékosok közül két hiányzó volt, George Menougong és Ivan Zaleh a repülőjárat csatlakozások miatt késtek, várhatóan holnapra mindketten megérkeznek és bekapcsolódnak a munkába.
A keret tagjai a kezdésnél:
Három kapus, Erdélyi Miklós és a két újonnan érkezett hálóőr Takács Tamás és Illyés Dániel.
A védelem tagjai: Ambrusz Árpád, Bagoly Gábor, Cornaci Claudio, Cséke György, Perényi Szabolcs, Sipos Tamás, Zaleh Ivan. Csatlakozott a kerethez Úr László is. Sipos Tamás részt vett az eligazításon, de beteg, megfázása miatt nem edzett. Mint írtuk, Zaleh még útban van Nyíregyházára.
Középpályások: Hegedüs Tibor, Kovács Béla – január 1-től köti szerződés a Szparihoz- Lippai Ákos, Minczér Tibor, Miskolczi László, Sava Marius, Vukadinivic Dejan, Zabos Attila.
Csatárok: Montvai Tibor, Szilágyi Norbert, George Menougong.

A Szpari első edzése a műfüvön kezdődött kétkapuzással. Ezután háromszor kétezer métert futottak időre a focistáink. A szakmai stáb a futás alapján mérte a fel a játékosok fizikai állapotát.
Révész Attila elmondta, az első napok a ráhangolódás jegyében telnek, a kemény munka a jövő héten kezdődik.
Hétközben csatlakozhat a felkészülőkhöz Granát Balázs. A fiatal győri focista a főiskolán tanul, és a klubja is hajlana a kölcsönadásra.