Elkezdődött a felkészülés
Délelőtt elkezdte a tavaszi szezonra való felkészülést a Nyíregyháza Spartacus. Nyíregyháza Spartacus –szpari.hu
Ma délelőtt kilenc órakor megtartotta első idei edzését a csapatunk. Délelőtt a főiskola atlétika csarnokában a ráhangolás volt a legfontosabb célja a gyakorlásnak. Az egy órás tréning második felében váltott csapatokkal kétkapuztak a játékosok. Az alapozást az első és a második csapat kerete együtt kezdte el.
A keretből a rajtkor mindenki egészségesen kezdte el a munkát. Filip Lazareanu kézsérülése is meggyógyult, így már védett is a délelőtti edzésen.
A csapattal gyakorolt az izreli Islam Knaan is. A bal lábas focista próbajátékra érkezett a klubunkhoz.
A szakmai stáb is kiegészült, Kovács János is volt az edzésen, és a fizikai felkészítésért felelős György Roland is.
Délután három órakor futóedzés is lesz a mai napon, majd holnap újabb két gyakorlás vár a játékosokra.