Elkezdődött a második hét

Elkezdődött a felkészülés második hete a Nyíregyháza Spartacus labdarúgóinak.
Hétfőn délután a műfüvön kezdődött a csapat edzése, amelyet Révész Attila irányított. A klubmenedzser reggel Nagyváradra autózott, hogy onnan továbbrepüljön, de a menetrendszerinti járat kimaradt, így hazajött, és megtartotta az edzést. A gyakorlás végén a stadion rekotánján tartottak futóedzést a játékosok.
A csapathoz csatlakozott Dejan Vukadinovic is, aki a múlthetet influenza miatt hagyta ki. Szilágyi Norbert szintén influenzás, ő még lábadozik. A csapat többi tagját beoltották az influenzavírus ellen. Milan Lukac sem vett részt az edzésen, mert hivatalos ügyben hazautazott. Továbbra sem érkezett meg George Menougong.
A játékosok közt láthattuk Granát Balázst, mint írtuk a fiatal győri csatárt klubja kölcsönadná Nyíregyházára. A focista ma már részt vett az edzésen, a napokban várható, hogy lezárul a tárgyalás a klub és közte.
Várhatóan ezen a héten vár a legkeményebb munka a játékosokra, többször a kabalási dombokra is ellátogatnak a Szpari focistái. Az első felkészülési mérkőzés a jövő hét végén lesz.