Elkezdődött a nyári szünet
A Spartacus játékosai ebben a bajnoki évben kedden délután az utolsó edzésen vettek részt. A focisták két kapus játékkal fejezték be az edzések sorozatát. Majd a játékosok és a szakvezetők szűk körben a klubházban egy vacsorán köszöntek el egymástól.
Holnaptól szabadságot kapnak a játékosok.
A következő bajnoki év első fordulóját július 25-én rendezik. A felkészülés június 18-án csütörtökön, kilenc órakor veszi kezdetét.
A klubvezetése tárgyalásokat kezdeményezett új vezetőedző kinevezésére. Neveket a döntés meghozataláig nem kívánnak közölni. Az egyeztetéseket minél hamarabb szeretnék lezárni, amint döntés születik a szurkolókat azonnal tájékoztatjuk. Ezt követően az új szakvezetővel egyeztetve tárgyalnak a klubvezetői a játékosokkal és alakítják ki a végleges játékoskeretet. Az a cél, hogy felkészülés kezdetéig a keret véglegesítés döntően befejeződjön.