Elkezdte a munkát Szentes Lázár
Ma délelőtt a klubház, a pálya és az edzéshelyszínek bejárásával kezdte első munkanapját az új vezetőedző.
Szentes Lázár a Nyíregyháza Spartacus új vezetőedzője ma munkába állt. A mai napja ismerkedéssel kezdődött. Banka Zsolt társaságában bejárta a klubházat, a stadiont, az edzés helyszíneket.
A héten három edzést tervez a mester. Csütörtökön, pénteken és szombaton 9.30-kor kezdődik a munka. A stadionban a nagypályán és a műfüvön csütörtökön és pénteken a Milan tábor miatt nem lehet edzeni, így a helyszínről a bejárás után dönt Szentes.
A vezetőedző a mai napon a szakmai stáb kialakításáról tárgyal a továbbiakban.