Elmarad a mai mérkőzés -2010.09.11.-

A pálya használhatatlansága miatt elmarad a mai bajnoki mérkőzés.

Elmarad a mára kiírt

REAC - Nyíregyháza Spartacus

bajnoki mérkőzés!

Az utóbbi napok folyamatos esőzései miatt a rákospalatai pálya használhatatlanná vált. A fővárosban jelenleg is nagy intenzitással esik az eső. A pályán több területén már áll a víz. A két csapat képviselői megtekintették a pályát és megállapították, hogy a pálya használhatatlan. A mérkőzés ezért elmarad.

A klubok megegyeztek, hogy kedden, 14-én 18 órakor játszanák le a bajnoki mérkőzést. Ezt az egyezséget az MLSZ versenybizottságának is jóvá kell hagynia, az új időpontról ők döntenek véglegesen.