Elmaradt a mérkőzés -2010.04.02.-
A stadion világításának meghibásodása miatt elmaradt a mérkőzés, a szurkolók a jegyet legközelebb is felhasználhatják!
A Nyíregyháza Spartacus - DVSC-TEVA bajnoki labdarúgó mérkőzés a nyíregyházi Városi Stadion világításának meghibásodása miatt elmaradt, mivel a találkozót nem lehetett elkezdeni Szabó Zsolt játékvezető 19:45-kor lefújta a meccset.
A csapatok már a kivonulásra készültek, amikor a stadion világítása kialudt.
A szakemberek azonnal elkezdték a hiba kijavítását, de ez nem sikerült.
Mint utólag a stadion üzemeltetőjétől és az e-ON szakembereitől megtudtuk, a vészvilágítás hibásodott meg, és ez az irányítási rendszernek olyan hibajelet küldött, ami miatt a világítást nem lehetett újra indítani.
Bár a lefujás után újra kigyulladtak a fények, de tíz percen belül megint kialudt a világítás a vészvilágító rendszer miatt.
A mérkőzés új időpontjára a két csapat tehet javaslatot a Versenybizottságnak, de arról a bizottság határoz. A helyzetet bonyolítja, hogy jövő héten még Liga Kupa mérkőzés van szerdán, utána pedig a DVSC szerdái lesznek foglaltak. Egyelőre még nincs új időpont, a Versenybizottság nyolc napon belül hoz döntést, de a két csapat kérésére akár korábban is.
A mai mérkőzésre megváltott jegyek a következő találkozóra is érvényesek.
Tisztelt Szurkolóink és Vendégeink!
Kérjük a karszalagokat őrizzék meg. Annak, aki az új mérkőzés időpontban a megőrzött karszalagot felmutatja nem kell jegyet vásárolnia.
Elnézést kérünk mindenkitől, a kellemetlenségekért a stadion és a világítás üzemeltetői nevében is!