Elnézést kérnek játékosaink -2009.09.29.-

A Spartacus – Győri ETO bajnoki után a közönség és a játékosaink közt kialakult szóváltások miatt Zabos Attila és Miskolczi László nyilatkozott honlapunknak.

- Nagyon sajnáljuk a mérkőzés után történteket, és minden érintettől elnézést kérünk. Tudjuk az sem mentség számunkra, hogy minket és családtagjainkat is trágár hangnemben mocskoltak. A szurkolóinknak tudniuk kell, hogy mindketten nagyon kötődünk a nyíregyházi csapathoz, a Szparihoz és a városhoz is. Minden mérkőzésre a siker reményében lépünk pályára, és igyekszünk mindent megtenni a győzelemért. A legközelebbi alkalommal is a pályán akarjuk mindezeket bizonyítani és feledtetni a történteket. Arra kérjük szurkolóinkat, buzdításukkal segítsék csapatunkat, hogy minél hamarabb kilábaljunk a nehéz helyzetünkből.

A szurkolótáborunk és játékosaink összefogására különösen nagy szükség lesz az elkövetkező hetekben, hiszen a legközelebbi hazai mérkőzésünk a keleti rangadó lesz. Október 17-én 17.30-kor az ősi rivális DVTK együttesét fogadjuk bajnoki mérkőzésen.