Előkészületek a bajnoki szünetre

Klubunk vezetői és a szakmai stáb már előkészületeket tett a játékoskeret téli idényben történő megerősítésére.
A Nyíregyháza Spartacus FC vezetése áttekintette a csapat eddigi élvonalbeli szereplését, és a játékosok teljesítményét, hogy megkezdjék a felkészülést a téli átigazolási időszakra.
Az eddigi, vártnál is jobb szereplés mellett világosan látható, hogy a csapat támadójátékát javítani kell. A téli átigazolási időszakban ennek megfelelően kerülhet sor új játékosok igazolására.
A klubvezetés és a szakmai stáb már megtette az előkészületeket. Így elkezdte a szóba jöhető játékosok feltérképezését, kiválasztását és megfigyelését.
A klubvezetés megkezdte a tárgyalásokat azokkal a játékosainkkal is, akiknek a szerződése decemberben lejár. Most két játékos érintett, Marius Sava és Dejan Vukadinovic kontraktusa évvégéig szól. Mindkét focistának megteszi ajánlatát a klub vezetése.
A játékoskeret átalakításának előkészítéséhez tartozik az is, hogy Moldovan Tibor most Újpesten gyakorol.
Amikor konkrét döntések születnek a klubvezetés azonnal közzé teszi azt.