Előkészületi meccsek nagyüzemben
Révész Attila klubmenedzser elégedett az eddig elvégzett munkával. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu
A SWzpari két hete kezdte el a felkészülést a bajnoki rajtra. Révész Attila klubmenedzser elégedett az eddig elvégzett munkával.
- Nagyon keményen dolgoztunk. A játékosok becsülettel helytálltak. Néhány kivételtől eltekintve a keret tagjainak fizikai, edzettségi állapota közel azonos. Így sokkal hatékonyabban tudunk dolgozni. Eddig az erőnléti munkára helyeztük a hangsúlyt. A héten már a labdás gyakorlások, a taktikai képzések kerülnek előtérbe- mondta Révész Attila.
- Eddig Lakatos István személyében egy játékos érkezett és fiatalok kerültek a keretbe -Bakos Bence, Fekete Ádám, Nánási Balázs - a távozók helyére. Lesz még változás a rajtig?
- Mint ismert egy ballábas középpályást akartunk igazolni, de kevés azoknak a száma, akik szabadon rendelkeznek a játékjogukkal. Vásárlásra nincs pénzünk. Emiatt nem sikerült a tervünket megvalósítani. Megpróbáljuk ezt a hiányt szerkezeti változtatásokkal pótolni, az egyik lehetőség, hogy Ramos szerepköre megváltozik. Akkor még szükség lehet egy focistára az ő helyén.
- Négy meccs - illetve a ligacsapat vasárnapi Stadion Kupa kötelezettségével együtt öt- is lesz a heti programban. Milyen eredményre számít?
- Természetesen mindig jó eredményt akarunk elérni, de most nem ez lesz a legfontosabb cél. Szerdán például két meccset is játsszunk, és vegyes csapatokat küldünk pályára. Több poszton is versenyhelyzetben vannak a játékosok, és most mindenki lehetőséget kap a bizonyításra- nyilatkozta a Spartacus klubmenedzsere.
Csapatunk felkészülését néhány sérülés zavarta eddig. Miskolczi László izomszakadás miatt, még nem tudott bekapcsolódni a közös munkába. Dossonak a napokban az Achillese sérült meg, és ezért egy rögzítő gipszet kapott, amit egy hétig kell viselnie. Jó hír, hogy a korábban maródi Ambrusz és Hegedüs ismét együtt készül a csapattal.
Előkészületi mérkőzések:
Január 28. szerda
Nyíregyháza Spartacus – Buzau 11.00
DVSC-TEVA – Nyíregyháza Spartacus 14.30
Január 30. péntek
Nyíregyháza Spartacus – Liberty Salonta 13.30
Január 31. szombat
Nyíregyháza Spartacus – Szolnok 11.00
A hazai előkészületi meccseket a műfüves pályán játssza csapatunk.
Február első hetében szerdán is lesz egy előkészületi mérkőzés, szombaton (február 7-én, 13.00) már a Bőcs érkezik Liga Kupa meccsre. Az azt követő héten szombaton (február 14-én, 14.00) a Vasas jön.
Ha az őszi kezdési időpontokat alkalmazza az MLSZ akkor 18 órától lesz a nyitány.
(A pontos műsor még nem ismert, ha a televízió közvetítené a Szpari meccsét akkor változhat az időpont.)