Első gól: tavasszal, a meccsen, piros-kékben
Granát Balázs huszonötödik NB-I-es meccsén először játszott piros-kékben, és megszerezte a tavasz, a meccs és saját maga első szparista gólját.
Granát Balázst a hétfői edzés előtt a szombati első szparis meccséről kérdeztük:
- Gratulálunk, ez volt a huszonötödik élvonalbeli meccsed, először játszottál bajnokin a Szpariban, az első gólodat szerezted piros-kékben, ez volt az idényben is, és a meccsen is az első találata a csapatnak. A szép találat mellett volt még volt egy gólpasszod is.
- Köszönöm a gratulációt mindenkinek, azt nagyon sajnálom, hogy nem lehettek a meccsen ott a szurkolók, és nem örülhettek a nagyarányú győzelmünknek.
A gól előtt Szilágyi Norbi odaívelte nekem a labdát, én mellel magam elé vettem és félfordulatból elrúgtam, hál’ Istennek gól lett belőle.
-Nem volt előzmény nélküli a gólod, hisz az előkészületi meccseken nem csak pontrúgásból, de akcióból tizenhatoson kívüli lövésből is szereztél már gólt.
- Most visszajött az önbizalom, nekem és a csapatnak is, remélem minél több NB-I-es meccsen megint betalálok majd a kapuba.
- A gólpasszod egy szögletrúgásból volt, pontosan íveltél Bagoly Gabi fejére.
- Úgy érzem a pontrúgások nekünk az erősségünk. Remélem többször sikeresek leszünk.
- Negyvenkilenc percig a támadásainkban nem volt benne a gól, aztán egy csapásra minden megváltozott. Átlagban hat-hét percenként rúgtunk gólt a hajráig.
- Nem az, hogy nem volt benne a játékban a gól, a kapu előtti utolsó passzokba csúszott hiba. Olyan erejű szembe szél volt, hogy nagyon nehezen tudtunk megbirkózni vele. Ők nem tudtak élni a szél támogatásával, nem jutottak a kapunkig, távolról próbálkoztak. Mi kihasználtuk az előnyünket a második félidőben.
- Mit szólsz ahhoz, hogy a középpálya széléről kapsz lehetőséget a támadásokhoz való csatlakozáshoz?
- Játszottam korábban is szélen, nekem talán jobban fekszik mikor szélről, balról befele tudok cselezni, kapura törni vagy kapura lőni, nincs ezzel semmi probléma.
- Folytatható a lendület ami a második félidőben jellemezte a csapatunkat?
- Mindenképpen győzni megyünk szombaton Sopronba, és remélem sikerül is a REAC-tól elhozni három pontot.
- Gratulálunk, ez volt a huszonötödik élvonalbeli meccsed, először játszottál bajnokin a Szpariban, az első gólodat szerezted piros-kékben, ez volt az idényben is, és a meccsen is az első találata a csapatnak. A szép találat mellett volt még volt egy gólpasszod is.
- Köszönöm a gratulációt mindenkinek, azt nagyon sajnálom, hogy nem lehettek a meccsen ott a szurkolók, és nem örülhettek a nagyarányú győzelmünknek.
A gól előtt Szilágyi Norbi odaívelte nekem a labdát, én mellel magam elé vettem és félfordulatból elrúgtam, hál’ Istennek gól lett belőle.
-Nem volt előzmény nélküli a gólod, hisz az előkészületi meccseken nem csak pontrúgásból, de akcióból tizenhatoson kívüli lövésből is szereztél már gólt.
- Most visszajött az önbizalom, nekem és a csapatnak is, remélem minél több NB-I-es meccsen megint betalálok majd a kapuba.
- A gólpasszod egy szögletrúgásból volt, pontosan íveltél Bagoly Gabi fejére.
- Úgy érzem a pontrúgások nekünk az erősségünk. Remélem többször sikeresek leszünk.
- Negyvenkilenc percig a támadásainkban nem volt benne a gól, aztán egy csapásra minden megváltozott. Átlagban hat-hét percenként rúgtunk gólt a hajráig.
- Nem az, hogy nem volt benne a játékban a gól, a kapu előtti utolsó passzokba csúszott hiba. Olyan erejű szembe szél volt, hogy nagyon nehezen tudtunk megbirkózni vele. Ők nem tudtak élni a szél támogatásával, nem jutottak a kapunkig, távolról próbálkoztak. Mi kihasználtuk az előnyünket a második félidőben.
- Mit szólsz ahhoz, hogy a középpálya széléről kapsz lehetőséget a támadásokhoz való csatlakozáshoz?
- Játszottam korábban is szélen, nekem talán jobban fekszik mikor szélről, balról befele tudok cselezni, kapura törni vagy kapura lőni, nincs ezzel semmi probléma.
- Folytatható a lendület ami a második félidőben jellemezte a csapatunkat?
- Mindenképpen győzni megyünk szombaton Sopronba, és remélem sikerül is a REAC-tól elhozni három pontot.