Elszántság és akarat

Minczér Tibor már nagyon várja a rajtot, szerinte a csapatban az elszántság és az akarat is adott a jó szerepléshez.

Minczér Tibor tizenhat bajnoki meccsen szerepelt a tavalyi szezonban. Tizenháromszor játszott a kezdőben, 1075 percet volt a pályán. Egy gólt szerzett, a Győr elleni mérkőzésen 0-1-nél egy nagyszerűen eltalált lövéssel egyenlített. Ezúttal ő nyilatkozott a felkészülésről a szpari.hu-nak.

 

Minczér Tibor:

- Úgy érzem, hogy nagyon jól sikerült a felkészülés, kicsit fáradtak vagyunk, de van egy hetünk még a frissítésre. A szakmai stáb nagyon változatos edzéseket állít össze a csapatnak. Nekem nagyon tetszik, azt mondhatom, hogy ilyen edzéseken eddig nem is vettem részt. Sok új dolgot tapasztalunk. Nagyon sok gyorsasági és koordinációs gyakorlatot végzünk el. Sokat nyújtunk, regenerálunk. Korábban a felkészülés ideje alatt mindig jelentkezett az izomláz, az izom fájdalom. Most ezt elfelejthettük. Magam sem hittem eddig, hogy ennyit számít a szervezetnek a nyújtás.

Sok új játékos érkezett, nyilván kell hozzá idő, hogy teljesen összerázódjunk. De ilyen odaadással, és ilyen alázattal, amit az edzéseken tapasztalok nagyon hamar  össze fog érni a gárda. Már nagyon várom a rajtot, mert azt mondják a puding próbája az evés. Mindannyian egy sikeres rajttal szeretnénk bizonyítani a szurkolóinknak, ehhez az elszántság, az akarat már meg van a csapatban.