Elutazott a csapat Pápára -2009.10.23.-

Ma elutazott a csapat Pápára ahol holnap a Lombard együttesével vív bajnoki meccset a Szpari.

Lombard Pápa Termál FC – Nyíregyháza Spartacus

Soproni Liga 12. forduló

Október 24. szombat, 17.00

Pápa, Perutz stadion

Játékvezető: Iványi Zoltán, asszisztensek: Albert István, Vígh Tibor

 

Ma reggel elindult a csapat Pápára. kora délután érkeznek meg a dunántúli városba. Ma délután Szentes Lázár edzést vezényel a csapatnak.

Szentes Lázár: - A sérültjeink meggyógyultak, eltiltottunk nincs. A hátralévő négy fordulóban eldől, hogy kik fognak az első tízben telelni. Így Pápán mi is mindent meg fogunk tenni azért, hogy ezen csapatok között legyünk.

 

Várható kezdő: Vojinovic – Kiss, Mboussi, Goia, Cornaci – Homma, Miskolczi, Zabos, Pákolicz – Dosso, Bogdanovic

Cserék: Dénes, Kovács, Lakatos, Müller, Batizi-Pócsi, Szélpál, Andorka

Sérült: nincs

Eltiltott: nincs