Ennek a csapatnak van tartása

A Szpari mai edzését Brekk János vezényelte, ezúttal őt kértük, hogy értékelje az Újpest elleni meccset.
- Jól játszott a csapat, az első játékrész második felében több helyzetet is kidolgoztak Sindouék, de gól nélkül ennek nem lett meg az eredménye.
- Igen, nagyon sajnálom a csapatot, mert azt játszották amit megbeszéltünk. Úgy álltak hozzá, ahogy az elvárható, fegyelmezettek és lelkesek voltak, és időnként jól is játszottak. Ráadásul nem ez az első ilyen mérkőzésünk, amit elveszítettünk. Úgy gondolom, hogy a szerencse vagy a szerencse vagy mások vették ezt el tőlünk. Ezt elég nehéz a fiúknak feldolgozni. Dolgoznak és még sincs meg az eredménye. Azért, derekasan állják a sarat. A mai napon is az volt az egyik feladat, hogy felrázzuk őket. Rápörögjünk, rákészüljünk a szombati Diósgyőr elleni rangadóra. Tudom, hogy a focihoz sok szerencse kell, de melózni kell, ott vagyunk, és aki ott van, annak lesz szerencséje! Biztos vagyok benne, hogy a következő két találkozó valamelyikén vagy mindkettőn mellénk áll a szerencse. Sajnos, most a kapufák kifelé pattannak nem befelé, de van miből erőt meríteni. A televízióból sokan láthatták, hogy ennek a csapatnak van tartása, fegyelmezetten focizott, emellett látjuk persze a hibákat is. Messze voltak a középpályásaink Dossotól, sok rossz passz, eladott labda volt. A csapat ennek ellenére rendben volt fizikálisan és mentálisan is. Az bebizonyosodott, hogy ez a gárda ebben a mezőnyben bárhova nyugodtan mehet, mert képes lehet a pont vagy pontok megszerzésére. Voltak jó egyéni teljesítmények is, és voltak hullámzó teljesítményt nyújtók. Két embert játékost említenék először dicsérően, az Illyés Danit és Sindou Dossot, ők sokat hozzá tettek ehhez a teljesítményhez. Jól játszott és pontosan teljesítette a feladatát Hegedüs Tibi is. Lippai teljesítménye is jó volt, hozzáteszem, hogy neki voltak üresjáratai. Ambrusz Árpi is láthatóan mérkőzésről-mérkőzésre jobban teljesít. Nyilatkozta a szpari.hu-nak Brekk János.