Érkeznek a pilonok
Szerdán reggel megérkezett a stadionba az első pilon, amelyekre a focipályát megvilágító fényforrásokat szerelik.
Jó ütemben haladnak a nyíregyházi Városi Stadionban a pályavilágítás szerelési munkálatai. Szerdán reggel megérkezett a stadionba az első pilon, amelyre a focipályát megvilágító fényforrásokat szerelik majd.
Az oszlop negyven méter magas lesz, körülbelül ilyen magasságú a Szarvas utcai víztorony. Egy-egy oszlopot négy tízméteres darabból illesztik össze. Az oszlopokra létrát is szerelnek, amelyeken megközelíthetők a fényforrások. A mai napon a második pilon alkatrészei is megérkeznek Nyíregyházára.
Az elkövetkező napokban a földön teljesen összeszerelik a két oszlopot, majd azt követően -várhatóan a jövő héten- daruval emelik be a helyükre a pilonokat.
A másik két oszlop november 30-án érkezik meg a stadionba, és két hét alatt összeszerelik és beállítják azokat is. (A hírünkben korábban tévesen szerepelt december 30-i dátum, elnézésüket kérjük, a hibáért.)
Az oszlop negyven méter magas lesz, körülbelül ilyen magasságú a Szarvas utcai víztorony. Egy-egy oszlopot négy tízméteres darabból illesztik össze. Az oszlopokra létrát is szerelnek, amelyeken megközelíthetők a fényforrások. A mai napon a második pilon alkatrészei is megérkeznek Nyíregyházára.
Az elkövetkező napokban a földön teljesen összeszerelik a két oszlopot, majd azt követően -várhatóan a jövő héten- daruval emelik be a helyükre a pilonokat.
A másik két oszlop november 30-án érkezik meg a stadionba, és két hét alatt összeszerelik és beállítják azokat is. (A hírünkben korábban tévesen szerepelt december 30-i dátum, elnézésüket kérjük, a hibáért.)