Erős, Polonkai, Nyerges tengely
Tajti József szerint a REAC masszívabb csapat a mint múlt heti ellenfelünk, és nagyon kell figyelni az Erős, Polonkai, Nyerges tengelyre.
NB I., 3. forduló augusztus 4., szombat, 17.30
Nyíregyháza Spartacus – REAC
Vezeti: Iványi Zoltán (Albert István, Medovarszki János)
Tajti József vezetőedzőt arról kérdeztük először, mit kell tudni a következő ellenfelünkről a REAC-ról?
- A tavalyi szereplésükkel megerősítették a helyüket az NB-I-ben. Az átigazolási időszak alatt néhány poszton megerősödtek, új játékosaik például Erős, Kőhalmi és Madar. Hétfőn látható volt, hogy akaratos, küzdő csapat. Mindenképpen masszívabb együttes, mint a Tatabánya. Középen Erős a védelem előtt szűri a támadásokat, előtte Polonkai irányítja a csapatot, és legelöl Nyerges egy erős, okos, törtető csatár. Erre a tengelyre oda kell figyelni. Madar Csabát a nyíregyháziak megismerhették tavasszal, őt nem kell bemutatni- mondta Tajti József.
- Túl vagyunk az első mérkőzésen, hogyan értékeli a felkészülés mennyire volt sikeres?
- Ez az idő nagyon kevés volt, különösen, hogy közben is érkeztek játékosok. Most menetközben kell elérni, hogy azonos erőállapotba kerüljön a csapat. Ez nem könnyű feladat, hisz nagyon sűrű lesz a program augusztus közepétől.
- Bő egy hónapot töltött el Nyíregyházán, hogy érzi magát a városban?
- Köszönöm szépen jól, és ebben szerepet játszik, hogy sikeresen kezdtünk, hisz a legfontosabb, hogy eredményesek legyünk. A várost is hamar megkedveltem, bár még csak a belvárost, no és a stadiont meg a Tisazavasvári úti pályát ismerem jobban. Már nagyon várom, a hazai meccset a nyíregyházi stadionban.
Nyíregyháza Spartacus – REAC
Vezeti: Iványi Zoltán (Albert István, Medovarszki János)
Tajti József vezetőedzőt arról kérdeztük először, mit kell tudni a következő ellenfelünkről a REAC-ról?
- A tavalyi szereplésükkel megerősítették a helyüket az NB-I-ben. Az átigazolási időszak alatt néhány poszton megerősödtek, új játékosaik például Erős, Kőhalmi és Madar. Hétfőn látható volt, hogy akaratos, küzdő csapat. Mindenképpen masszívabb együttes, mint a Tatabánya. Középen Erős a védelem előtt szűri a támadásokat, előtte Polonkai irányítja a csapatot, és legelöl Nyerges egy erős, okos, törtető csatár. Erre a tengelyre oda kell figyelni. Madar Csabát a nyíregyháziak megismerhették tavasszal, őt nem kell bemutatni- mondta Tajti József.
- Túl vagyunk az első mérkőzésen, hogyan értékeli a felkészülés mennyire volt sikeres?
- Ez az idő nagyon kevés volt, különösen, hogy közben is érkeztek játékosok. Most menetközben kell elérni, hogy azonos erőállapotba kerüljön a csapat. Ez nem könnyű feladat, hisz nagyon sűrű lesz a program augusztus közepétől.
- Bő egy hónapot töltött el Nyíregyházán, hogy érzi magát a városban?
- Köszönöm szépen jól, és ebben szerepet játszik, hogy sikeresen kezdtünk, hisz a legfontosabb, hogy eredményesek legyünk. A várost is hamar megkedveltem, bár még csak a belvárost, no és a stadiont meg a Tisazavasvári úti pályát ismerem jobban. Már nagyon várom, a hazai meccset a nyíregyházi stadionban.