Erre készült!

Úgy kezdtem el focizni, hogy egyszer itt játszhassak a Szpariban NB-I-es mérkőzésen Nyíregyházán- mondta Cséke György.
A Győr elleni meccsen bemutatkozott egy szparista családtag Cséke György. Az idősebb Cséke György és a fiatalabb összesen hetvenhatszor játszottak élvonalbeli meccsen a Szpariban
- Liga Kupa meccsen már játszottál, gólt is fejeltél Debrecenben, de akkor is mondtad, hogy már bajnokin is szeretnél bemutatkozni. Milyen volt?
- Ezzel kezdtem el focizni, hogy egyszer a Szpariban NB-Ies meccsen játszhassak majd Nyíregyházán. Most ez megvalósult, ráadásul győztes meccsen voltam először tagja a csapatnak nagyon boldog vagyok.
- Hogy értékeled a teljesítményedet?
- Az első félidőben sokszor ívelgettek előre, azt Hegedüs Tibivel együtt úgy érzem jól semlegesítettük. Tibi egy góllal még meg is koronázta a játékát. A második félidőben már megpróbáltak játszani is, de ekkor sem akadt sok helyzetük. Nagyon küzdöttünk, hajtottunk. Mindenki bizonyítani akart. A magyar fociban ennyit jelent ha küzd és harcol egy csapat. Annak meg is lesz az eredménye, ha nem is minden meccsen, de hosszútávon biztosan.