Este nyolckor láthatják a meccset
Ma este 20.00 órakor a Városi Televízió Nyíregyháza felvételről közvetíti a Szpari délutáni meccsét.
Szurkolóink még ma este a televízióban is újra megnézhetik a Nyíregyháza Spartacus – ZTE mérkőzést. A Városi Televízió Nyíregyháza 20.00 órától adja le a felvételt.
A VTV műsora az S12-es csatornán fogható Nyíregyházán ( a 238,25 MGhz-es jelen), ezen a csatornán éjszaka a Hustler TV látható. A konvertereken a 13-as csatornán követhető az adás.