Ez a teljesítmény kevés volt a gólhoz
Révész Attila érthető elégedetlenséggel nyilatkozott a Bőcsön látottakról, és a küzdőszellemet hiányolta a csapatból.
Révész Attila:
- Sajnos Illyés bakival kezdtünk, de nem gondoltam, hogy ezt nem tudjuk korrigálni. A második félidőben hiába játszottunk fölényben, a tompa kezdést nem tudtuk kellően koncentrált játékkal kijavítani. Ez a teljesítmény nem volt elég a gólhoz. Voltak lehetőségeink, de ez nem volt elég a győzelemhez. Az nyert, aki gólt tudott szerezni. Ez a Bőcs volt, és így megérdemelten jutottak tovább.
Úgy látszik, hogy sorozatban még nem vagyunk képesek a jó teljesítményre. Most szűkké vált a keretünk is, a sérülések és a betegségek miatt. A cserékre is sérülések miatt került sor Bőcsön. Ennek ellenére is nyernünk kellett volna, de ezt csak teljes odaadással, koncentráltan lehet teljesíteni. Ez most hiányzott a csapatból. Többen azt gondolták, hogy elég ha kimegyünk a pályára, és azzal már nyertünk. Ráadásul úgy tűnik Apostun kívül nincs aki gólt szerezzen. Ő belezásodott meccs közben, ezért kellett lecserélnünk.