Ez lesz a 349. -2010.03.26.-

Szombaton 349. alkalommal játszik Szpari az élvonalban.

Az élvolban a háromszáznegyvenkilencedik bajnoki mérkőzését játssza a nyíregyházi együttes. A 350-re jövő héten kerül sor, április 2-án pénteken 19 órakor a szomszédvár együttesét a Lokit fogadjuk. A DVSC-vel már kedden is találkozunk a Liga Kupában, akkor 18 órakor kezdődik a meccs a Sóstói úton.

Természetesen most a legfontosabb a következő, a szombati találkozó.

 

MTK  - Nyíregyháza Spartacus

Soproni Liga, 20. forduló

Március 27.. szombat, 15.00

Budapest, Hungária körút, Hidegkúti Stadion

Vezeti: Farkas Ádám, asszisztensek: Kelemen Attila, Fehér Gyula

 

Szentes Lázár: - Különböző erényekkel bíró csapatok csapnak össze. Bízom benne, hogy a mi javunkra billen a mérleg nyelve.

 

Várható kezdő: Ovsiyenko – Miskolczi, Stuhar, Balbinot, Bosnjak – Homma, Davidov, Zabos, Abdelali – Andorka, Bouguerra

Cserék: Vojinovic, Varga, Nánási, Pákolicz, Alfi, Müller, Fekete

Sérült: Kovacevic comb-, Dénes könyöksérülés

Eltiltott: nincs