Ez lesz a 349. -2010.03.26.-
Az élvolban a háromszáznegyvenkilencedik bajnoki mérkőzését játssza a nyíregyházi együttes. A 350-re jövő héten kerül sor, április 2-án pénteken 19 órakor a szomszédvár együttesét a Lokit fogadjuk. A DVSC-vel már kedden is találkozunk a Liga Kupában, akkor 18 órakor kezdődik a meccs a Sóstói úton.
Természetesen most a legfontosabb a következő, a szombati találkozó.
MTK - Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 20. forduló
Március 27.. szombat, 15.00
Budapest, Hungária körút, Hidegkúti Stadion
Vezeti: Farkas Ádám, asszisztensek: Kelemen Attila, Fehér Gyula
Szentes Lázár: - Különböző erényekkel bíró csapatok csapnak össze. Bízom benne, hogy a mi javunkra billen a mérleg nyelve.
Várható kezdő: Ovsiyenko – Miskolczi, Stuhar, Balbinot, Bosnjak – Homma, Davidov, Zabos, Abdelali – Andorka, Bouguerra
Cserék: Vojinovic, Varga, Nánási, Pákolicz, Alfi, Müller, Fekete
Sérült: Kovacevic comb-, Dénes könyöksérülés
Eltiltott: nincs