Ezredesek 2.rész
Zabos Attila 1107, Bagoly Gábor 1027, Ambrusz Árpád 1022 percet játszott a tizenöt őszi bajnoki meccsen.
Zabos Attila tizenhárom meccsen szerepelt 1107 percet, mindig kezdőként, négyszer cserélték le. A leghosszabb sorozata a harmadik fordulótól a kilencedikig tartott, hét meccset játszott végig egymás után. A tizedik fordulóban Siófokon sérülése után hiányzott. Majd egykori klubja elleni meccsen a 13. fordulóban besárgult, így a Honvéd ellen sem szerepelhetett. A Vasas ellen –amelynek színeiben ugyancsak szerepelt- a 124-dik élvonalbeli bajnoki mérkőzését játszotta. Tizenkét találkozón belső középpályásként focizott, a Honvéd elleni mérkőzésen előrébb kapott feladatot.
Bagoly Gábor tizenkét találkozón teljesített 1027 percet. A csapatkapitányunk is mindig kezdő volt. Tíz mérkőzésen végig pályán volt. A harmadik találkozón, a Fehérvár elleni meccsen a Sopronban elszenvedett sérülése miatt nem szerepelt. A Győr ellen mérkőzésen sem volt pályán, mert besárgult. Ezután csak a tizenharmadik fordulóból a Kaposvár ellen hiányzott, ismét sárgák miatt. A Vasas elleni meccsen a 250-ik élvonalbeli meccsét játszotta.Minden bajnokin belső védőként lépett pályára a kezdéskor.
Az első hazai meccsünkön a REAC ellen a 82. percben szerzett gólt, amivel 2-0-ra nyertünk.
Ambrusz Árpád tizenkét találkozón 1022 percet focizott. Mindig kezdőként szerepelt a bajnoki meccseken, egyszer kiállították, és egyszer cserélték le. Az első öt meccsen majdnem végig ott volt, de a Paks ellen a 87. percben kiállították. Ezért a következő meccset a Győr ellen is kihagyta. Így Cséke mellett kényszerűségből Hegedüs volt a belső védőnk. Újpest ellen játszott. Majd Diósgyőrben nem focizott sérülése maitt. A következő DVSC elleni hazai meccsen Ivant helyettesítette a jobb oldalon. Játszott a következő két fordulóban, de a ZTE ellen szünetben sérülése miatt le kellett cserélni. A 12. fordulóban az MTK ellen is ezért hiányzott. Utána végig pályán volt.
A csapatunkból hatan játszottak ezer percnél kevesebbet, de ötszáznál többet:
Lippai Ákos (891), Menougong George (885), Miskolczi László (782), Vukadinovic Dejan (762), Minczér Tibor (758), Montvai Tibor (710).
Sorozatunkban legközelebb az ő statisztikájukat ismertetjük.
Bagoly Gábor tizenkét találkozón teljesített 1027 percet. A csapatkapitányunk is mindig kezdő volt. Tíz mérkőzésen végig pályán volt. A harmadik találkozón, a Fehérvár elleni meccsen a Sopronban elszenvedett sérülése miatt nem szerepelt. A Győr ellen mérkőzésen sem volt pályán, mert besárgult. Ezután csak a tizenharmadik fordulóból a Kaposvár ellen hiányzott, ismét sárgák miatt. A Vasas elleni meccsen a 250-ik élvonalbeli meccsét játszotta.Minden bajnokin belső védőként lépett pályára a kezdéskor.
Az első hazai meccsünkön a REAC ellen a 82. percben szerzett gólt, amivel 2-0-ra nyertünk.
Ambrusz Árpád tizenkét találkozón 1022 percet focizott. Mindig kezdőként szerepelt a bajnoki meccseken, egyszer kiállították, és egyszer cserélték le. Az első öt meccsen majdnem végig ott volt, de a Paks ellen a 87. percben kiállították. Ezért a következő meccset a Győr ellen is kihagyta. Így Cséke mellett kényszerűségből Hegedüs volt a belső védőnk. Újpest ellen játszott. Majd Diósgyőrben nem focizott sérülése maitt. A következő DVSC elleni hazai meccsen Ivant helyettesítette a jobb oldalon. Játszott a következő két fordulóban, de a ZTE ellen szünetben sérülése miatt le kellett cserélni. A 12. fordulóban az MTK ellen is ezért hiányzott. Utána végig pályán volt.
A csapatunkból hatan játszottak ezer percnél kevesebbet, de ötszáznál többet:
Lippai Ákos (891), Menougong George (885), Miskolczi László (782), Vukadinovic Dejan (762), Minczér Tibor (758), Montvai Tibor (710).
Sorozatunkban legközelebb az ő statisztikájukat ismertetjük.