Ezt írták…

Az internetes hírportálok és a mai sportsajtó egyértelműen elismeri a megérdemelt Szpari sikert.

nol.hu

Nyírháromegyháza

 

„Oktatta" a Nyíregyháza az FTC-t a labdarúgó NB I harmadik fordulójának prológján.

A péntek esti találkozón mind a négy gólt nyíregyházi játékos szerezte, 2-0-nál ugyanis Goia lábáról a saját hálójába pattant a labda. Ez azonban nem osztott, nem szorzott az ezúttal valóban NB I-es újoncként futballozó ferencvárosiak elleni mérkőzésen.

 

nb1.hu

Elsöprően játszott a Szpari

 

A vendégek nem tudták semlegesíteni Hommát és csatártársait.

A Nyíregyháza tehát a Vasas elleni diadal után ismét nagyszerű játékot mutatott be hazai pályán, és teljesen megérdemelten verte a Fradit.

 

pepsifoci.hu

Ahogy arról már beszámoltunk, a Nyíregyháza hazai pályán 3-1-re győzte le a Ferencvárost a Soproni Liga harmadik fordulójának nyitómérkőzésén. Szentes Lázár, a Szpari trénere elmondta, az első félidőben jobban teljesítettek, mint a másodikban, de szerencséjükre a Fradiban ma nem volt annyi, hogy ezt kihasználja. Bobby Davison, a vendégek szakvezetője szerint ilyen helyzetkihasználással nem lehet meccset nyerni.

Hiába volt őrület Nyíregyházán a meccs alatt, a klub vezetői tökéletesen kiszolgálták a sajtót a mérkőzés után. Nemcsak az edzőket, hanem a játékosokat is egyből "szállították" a sajtósok felé, így nem kellett vadászni a labdarúgókra, hanem könnyedén, nyugodt körülmények között lehetett velük interjúkat készíteni. Szentes Lázárral is sikerült pár mondatot váltani, aki néhány dologban elmondta az észrevételeit a honlap kapcsán, igyekszünk azokat megfogadni és beépíteni munkánkba. A játékosokkal készült interjúk pedig szombaton érkeznek.

A pepsifoci.hu Zabos Attilával is készített interjút, amely a honlapjukon már olvasható!

 

nso.hu-Nemzeti Sport

 

A Soproni Liga 3. fordulójának nyitómérkőzésén a Nyíregyháza a Ferencvárost fogadta. A Szpari a vendégek igazi mumusának számít, és ez az állítás a mostani mérkőzés után sem változik: a hazaiak ugyanis Sindou Dosso és Honma Kazuo góljával már 2–0-ra vezettek a zöld-fehérek ellen az első félidő után, a folytatásban az FTC Goia öngólja révén szépített, Honma viszont második találatával biztosította csapata győzelmét.

A hazai csapat pedig remek produkcióval feledtette az előző fordulóbeli paksi kisiklást, és igazi népünnepélyt varázsolt a nyíregyházi stadionba.