Fehérvári fellépés következik

Révész Attila fontosnak tartja, hogy a szombati székesfehérvári meccsen a csapat védekezése stabil legyen.
FC Fehérvár – Nyíregyháza Spartacus
Soproni Liga, 20. forduló
Március 22. szombat, 16.00
Játékvezető: Berger József, asszisztensek: Tóth Vencel, Forgács Attila

Révész Attila a következőket nyilatkozta a meccsről a szpari.hu-nak:
- A Fehérvár ellen augusztusban egy nagyon jó meccset játszottunk, de sajnos kikaptunk egy-nullra. Most sem szeretném, ha döntetlennél rosszabb eredménnyel térnénk haza. Bár kicsit túlzónak tűnhet a véleményem, de a csapatunk érezhetően erősödik. A harci szellem is fokozott.
Azt tartom a legfontosabbnak, hogy a védelem stabilitása ismét a régi legyen. A védelem közepén Mboussi személyében egy új játékos mutatkozik be, mérkőzéseken őt eddig csak a középpályán láttuk. Sajnos Bagoly egy derék sérülés miatt több edést kihagyott. A védelemnek a fehérvári pontrúgásokra kell a leginkább felkészülni.
Azt is tudjuk, meg is tapasztaltuk, hogy Farkas jól lő távolról, a többiek jól érkeznek a kapu elé. Sitku személyében egy rutinos, dörzsölt, minden hájjal megkent csatáruk is van, legutóbb mint láthattuk már a harmadik percben kiállították róla az ellenfél védőjét. Ő vele vigyázni kell, mert színészi teljesítményre is képes. Simek szélvész gyors, így Cladionak meg lesz a feladata ezen a meccsen is.
Természetesen mi sem mondunk le a támadásokról, változatos mérkőzésre számítok.

Várható összeállítás: Illyés – Perényi, Mboussi, Ambrusz, Cornaci – Vukadinovic, Hegedüs, Ramos, Lippai - Kovács, Dosso