Fehérvári látogatás -2010.04.09.-

Vasárnap a Soproni Liga 22. fordulójának záró mérkőzésére a Sóstói útról a székesfehérvári Sóstóig utazunk, ahol a Vidivel meccselünk.

Videoton FC – Nyíregyháza Spartacus FC

Soproni Liga 22. forduló

Április 11. vasárnap 17:30

Vezeti: Németh Ádám, asszisztensek: Butkai Zsolt, Márton Zsolt

 

A listavezető csapathoz látogatunk a Vidi már hosszú ideje a tabella élén áll, és a fehérvári gárda most már egyértelműen a bajnoki cím megszerzésére hajt. Otthon az első fordulóban kikaptak a ZTE-től, de azóta nem szenvedtek vereséget a sóstói stadionban. A Győr ellen döntetlent játszottak, a többi meccsen nyertek.

Tizennyolcadszor találkozik a két együttes az élvonalban, eddig csak háromszor nyert a Szpari, és három döntetlent harcolt ki. Székesfehérváron minden meccsünket elvesztettük, legutóbb 2-0-re kaptunk ki. Ősszel hazai pályán 2-3-ra végeztünk.

Németh Ádám legutóbb 2009. júniusában vezetett bajnoki meccset a Szparinak, a Vasas elleni angyalföldi találkozón.