Fekete Ádám várja a következő lehetőséget
Először játszott élvonalbeli mérkőzésen Fekete Ádám, nevelő együttesében a Szpariban kapta az első lehetőséget.
Fekete Ádám is bemutatkozott az elmúlt hétvégén a Kaposvár ellen a Szpariban. A fiatal saját nevelésű csatár kalandos úton jutott a Nyírsuli utánpótlásból a Szpari kezdőbe.
- Angliába kerültem, de a sérülésem miatt nem tartott hosszú ideig az ottani pályafutásom. Aztán bekerültem a Spartacus keretébe, de a sérülés után nehezen nyertem vissza a formám, és ritkán is kaptam lehetőséget. Utána fociztam Baktán és Tuzséron is, majd ősztől az NB III.-as csapatban. Télen Révész Attila jelezte, hogy számol velem, de egy kisebb sérülés miatt pont a rajt idején ki kellett hagynom néhány hetet.
Most végre lehetőséget kaptam, ez volt az első élvonalbeli meccsem. Nagyon jó érzés, amikor Szpari mezben pályára lépsz. A nyíregyházi utánpótlásban gyerekkorunktól erre készülünk, várjuk ezt a lehetőséget. Még szebb is lehetett volna a rajt, kevésen múlt, hogy góllal mutatkozzak be. Így sajnos vesztes meccsen debütáltam. Remélem, hogy tavasszal még többször lehetőséget kapok a bizonyításra, és élek a lehetőséggel.