Fekete gólt rúgott, Úr pedig jól játszott!
Az U21-es válogatott mellett, az U19-es csapat is előkészületi mérkőzést játszott a héten. Méghozza az idei elsőt! Várhidi Péter igazolt távolmaradása miatt – az „A” válogatottal ciprusi tornán vett részt - Neumann Gábor irányításával csütörtökön az NB II-es Felcsút csapatával mérkőztek meg a 19 éves fiatalok. A mérkőzésen két nyíregyházi tehetség is szóhoz jutott!
A 4-2 es vereséggel végződő mérkőzésen Úr László a 75. percig a pályán volt – ekkor egy összecsapás közben úgy megrúgták, hogy sípcsontvédője eltört, így le kellett cserélni a remekül játszó labdarúgót - míg Fekete Ádám a második félidőben lépett pályára, és ő szerezte az U19-es csapat második gólját.
„Az első félidőben sokkal jobbak voltunk, mint a Felcsút, de több helyzetet is elpuskáztunk. Fordulás után már jobban nyomott az ellenfél, de lecserélésemig – 75. percig – még mindig 1-1 volt az állás. Az utolsó 10 percben viszont sajnos három gólt is kaptunk, szerencsére Ádám két perccel a vége előtt betalált, így sikerült valamit kozmetikáznunk az eredményen. A lábam a meccs után, ugyan fájt, de már semmi baja sincsen, így holnap a Csepel elleni meccsen pályára is léphetek, este pedig indulhatok a porecsi összetartásra, Ádámmal valamint Sipivel együtt.” – adott helyzetjelentést Úr László, a Szpari utánpótlás válogatott játékosa.
A csapat tagjai vasárnap reggel ismét találkoznak, majd a horvátországi Porecsbe utaznak, ahol - már Várhidi Péter vezetésével - ötnapos összetartás, és két edzőmérkőzés vár rájuk.
A nyíregyházi kompánia viszont már szombaton este fél hatkor útnak indul. Fekete Ádám, Úr László és Sipos Tamás mellett, Huszák Géza (a Szpari pályaedzője) fia – aki Diósgyőrben focizik – is Neumann Gáborral utazik a fővárosba. Ahonnan vasárnap reggel már az egész keret Horvátország felé veszi az irányt.
„Az első félidőben sokkal jobbak voltunk, mint a Felcsút, de több helyzetet is elpuskáztunk. Fordulás után már jobban nyomott az ellenfél, de lecserélésemig – 75. percig – még mindig 1-1 volt az állás. Az utolsó 10 percben viszont sajnos három gólt is kaptunk, szerencsére Ádám két perccel a vége előtt betalált, így sikerült valamit kozmetikáznunk az eredményen. A lábam a meccs után, ugyan fájt, de már semmi baja sincsen, így holnap a Csepel elleni meccsen pályára is léphetek, este pedig indulhatok a porecsi összetartásra, Ádámmal valamint Sipivel együtt.” – adott helyzetjelentést Úr László, a Szpari utánpótlás válogatott játékosa.
A csapat tagjai vasárnap reggel ismét találkoznak, majd a horvátországi Porecsbe utaznak, ahol - már Várhidi Péter vezetésével - ötnapos összetartás, és két edzőmérkőzés vár rájuk.
A nyíregyházi kompánia viszont már szombaton este fél hatkor útnak indul. Fekete Ádám, Úr László és Sipos Tamás mellett, Huszák Géza (a Szpari pályaedzője) fia – aki Diósgyőrben focizik – is Neumann Gáborral utazik a fővárosba. Ahonnan vasárnap reggel már az egész keret Horvátország felé veszi az irányt.