Felfüggesztett ''zártkapu''

Az utolsó hazai mérkőzésen a lelátókon történtek miatt ismét megbüntették a klubunkat. Nyíregyháza - Spartacus - szpari.hu

Az MLSZ FB-a a Nyíregyháza Spartacus - FC Fehérvár mérkőzésen a hazai és a vendég szurkolók részéről elkövetett rendzavarások miatt a Nyíregyházát és a Fehérvárt 100-100 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére és a soron következő hazai bajnoki mérkőzésük nézők nélkül, zárt sportlétesítményben történő megrendezésére kötelezte. A zártkapus mérkőzésre vonatkozó rendelkezés végrehajtását mindkét sportszervezet esetében az FB 2009. március 15-ig felfüggesztette.

A döntés még nem jogerős.