Folytatódik a munka

Szerdáig még az eddigi sűrű menetrend lesz érvényben a Szparinál. Aztán már „könnyebb” időszak következik. Miskolczi és Dejan még hosszabb ideig nem készülhet együtt a társakkal.
Szerdán lezárul a Szpari felkészülésének első időszaka. A bajnoki rajtig hátralévő szűk öt hétben a legfontosabb már a csapat összekovácsolása, a taktikai elemek gyakorlása lesz. Így ezentúl kevesebb fizikai, erősítő jellegű edzésre számíthatnak focistáink.
A héten is két edzőmeccs lesz a stadion műfüves pályáján. Szerdán 14 órakor kezdődik a Szpari – Hajdúnánás meccset láthatjuk. Szombaton 9-től a Brekk-Révész Kupában a Létavértes ellen szerepel a Szpari.

A sérültek közül Miskolczi László és Dejan Vukadinovics gyógyulása hosszabb időt vesz igénybe. Jó hír, hogy Dejan újabb kontroll vizsgálaton volt, és valószínűleg nem lesz szükség újabb műtétre, helyette fizioterepiás kezelésre küldik. Stevica már edz, holnaptól Erdélyi és Úr Laci is bekapcsolódik a munkába. Hegedüs Tibit megvizsgálták, és a jelek szerint nem történt komolyabb baj, így várhatóan néhány nap múlva újra dolgozhat.