Fontos három pont volt
A DVTK elleni meccs után a szakvezetést is érte kritika a cserék miatt, erről is kérdeztük Révész Attilát.
Bár a fociban általánosan elfogadott igazság, hogy a győzelmet nem kell magyarázni, a múlt szombati rangadó után, a második félidőben látottak miatt sokan elfelejtették ezt az igazságot. A győzelem ellenére elég sok kritika érte a látottakat. Többen nem értették a szakvezetés cserékről hozott döntéseit. Ezért kértük Révész Attilát, hogy beszéljen erről is.
- A mérkőzésről korábban említettekhez még néhány dolgot mondanék. Azt előtte is hangsúlyoztam, hogy ezen a rangadón a három pont megszerzése volt a legfontosabb. Az őszi sorozatban a paksi meccstől a DVSC ellen itthon játszott mérkőzést is beleértve öt találkozón két pontot szereztünk, most már háromnál járunk, és még most következik a debreceni megmérettetés. Azt említeném még, hogy a játékosokban benne volt a megelőző három mérkőzés eredménytelensége ők is túlzottan arra ügyeltek, hogy megtartsuk a három pontot. A cserék közül az előző meccsen remekül beszálló Zabos most visszafogottabb volt. George sem tudta a Dosso helyén azt mutatni, amire képes. A Minczér Tibit akkor már nem titkoltan a védekezés szándékával a középpályán való labdaszerzés céljával hoztuk be. Mindhárom labdarúgó egy-egy időszakban meghatározó játékosa volt a csapatnak, ezért nem értem teljesen a cseréket kritizálókat. A kispadon ült Silva, de ő sajnos eddig nem tudott bizonyítani. Más támadó nem igazán állt rendelkezésünkre, Bagoly, Cséke vagy Ramos állt még készenlétben. A vendégek láthatóan amit lehetett a kapunk elé íveltek előre, ezért nem akartam védő helyett támadót felküldeni a pályára
Természetesen sokat lehetne még beszélni a DVTK elleni találkozóról, de most már érdemes a szombati, következő rangadóra koncentrálni. Sajnos sérülések miatt három játékos is kiesett, két csatár, akik tavasszal rendre bekerültek a csapatba és négy gólt szereztek, illetve Cladio mióta itt van, azóta alapembere a Szparinak. De ezen sem kell rágódnunk, meg kell találni azt a játékot, amivel a siker reményében állunk ki. A DVSC-nek van a legjobb támadósora, a Vasas védelmét szétzilálták legutóbb. Nagyon készülnek erre a rangadóra, de ők is eredménykényszer alatt játszanak, mint az Újpest. Ugyanakkor úgy látom most jobb formában vannak, mint a lilák. Forró hangulatú kemény csatára számítok- nyilatkozta Révész Attila
- A mérkőzésről korábban említettekhez még néhány dolgot mondanék. Azt előtte is hangsúlyoztam, hogy ezen a rangadón a három pont megszerzése volt a legfontosabb. Az őszi sorozatban a paksi meccstől a DVSC ellen itthon játszott mérkőzést is beleértve öt találkozón két pontot szereztünk, most már háromnál járunk, és még most következik a debreceni megmérettetés. Azt említeném még, hogy a játékosokban benne volt a megelőző három mérkőzés eredménytelensége ők is túlzottan arra ügyeltek, hogy megtartsuk a három pontot. A cserék közül az előző meccsen remekül beszálló Zabos most visszafogottabb volt. George sem tudta a Dosso helyén azt mutatni, amire képes. A Minczér Tibit akkor már nem titkoltan a védekezés szándékával a középpályán való labdaszerzés céljával hoztuk be. Mindhárom labdarúgó egy-egy időszakban meghatározó játékosa volt a csapatnak, ezért nem értem teljesen a cseréket kritizálókat. A kispadon ült Silva, de ő sajnos eddig nem tudott bizonyítani. Más támadó nem igazán állt rendelkezésünkre, Bagoly, Cséke vagy Ramos állt még készenlétben. A vendégek láthatóan amit lehetett a kapunk elé íveltek előre, ezért nem akartam védő helyett támadót felküldeni a pályára
Természetesen sokat lehetne még beszélni a DVTK elleni találkozóról, de most már érdemes a szombati, következő rangadóra koncentrálni. Sajnos sérülések miatt három játékos is kiesett, két csatár, akik tavasszal rendre bekerültek a csapatba és négy gólt szereztek, illetve Cladio mióta itt van, azóta alapembere a Szparinak. De ezen sem kell rágódnunk, meg kell találni azt a játékot, amivel a siker reményében állunk ki. A DVSC-nek van a legjobb támadósora, a Vasas védelmét szétzilálták legutóbb. Nagyon készülnek erre a rangadóra, de ők is eredménykényszer alatt játszanak, mint az Újpest. Ugyanakkor úgy látom most jobb formában vannak, mint a lilák. Forró hangulatú kemény csatára számítok- nyilatkozta Révész Attila