Fórumozók felhívása -2010.04.01.-

A Szpari szurkolói fórumán is készülődnek a rangadóra!

A fórumozók felhívása a Szpari szurkolóihoz!

 

Minden Szpari szurkolót kérünk, hogy a Szpari sálat vagy zászlót hozza magával.

Kérünk mindenkit, hogy a mérkőzés kezdetekor, a csapatok a kivonulásakor a sálakat és zászlókat is lengessék, emeljék magasba.

Mi szurkolók azt szeretnénk ha a játékosok a stadionban is érezzék, hogy ez a mérkőzés a szparistáknak a tavasz meccse.

Szurkolásunkkal segítsük a kilencven perc alatt is a Spartacust.