Fórumozók felhívása -2010.04.01.-
A Szpari szurkolói fórumán is készülődnek a rangadóra!
A fórumozók felhívása a Szpari szurkolóihoz!
Minden Szpari szurkolót kérünk, hogy a Szpari sálat vagy zászlót hozza magával.
Kérünk mindenkit, hogy a mérkőzés kezdetekor, a csapatok a kivonulásakor a sálakat és zászlókat is lengessék, emeljék magasba.
Mi szurkolók azt szeretnénk ha a játékosok a stadionban is érezzék, hogy ez a mérkőzés a szparistáknak a tavasz meccse.
Szurkolásunkkal segítsük a kilencven perc alatt is a Spartacust.