Fórumozók kérték! -2009.11.19.-
Jövő héten fórumozóink kérdéseire válaszol Szentes Lázár vezetőedző, Szatke Zoltán edző és Banka Zsolt klubigazgató.
Fórumozónk kezdeményezésére a jövő héten a csapat őszi szereplésére vonatkozó kérdésekre válaszol a Szpari szakvezetése és klubvezetése.
A kérdéseket a szpari.hu fórumán erre a célra megnyitott topikban lehet majd feltenni.
A topikot vasárnap este nyitjuk meg, hétfőn és kedden várjuk a fórumozók kérdéseit.
Ezt követően a honlapon folyamatosan megválaszoljuk a kérdéseket.
A kérdésekre a szakvezetés nevében Szentes Lázár és Szatke Zoltán válaszolnak. A klubvezetésnek szóló felvetésekre Banka Zsolt válaszol majd.