Fórumozók kérték! -2009.11.19.-

Jövő héten fórumozóink kérdéseire válaszol Szentes Lázár vezetőedző, Szatke Zoltán edző és Banka Zsolt klubigazgató.

Fórumozónk kezdeményezésére a jövő héten a csapat őszi szereplésére vonatkozó kérdésekre válaszol a Szpari szakvezetése és klubvezetése.

A kérdéseket a szpari.hu fórumán erre a célra megnyitott topikban lehet majd feltenni.

A topikot vasárnap este nyitjuk meg, hétfőn és kedden várjuk a fórumozók kérdéseit.

Ezt követően a honlapon folyamatosan megválaszoljuk a kérdéseket.

A kérdésekre a szakvezetés nevében Szentes Lázár és Szatke Zoltán válaszolnak. A klubvezetésnek szóló felvetésekre Banka Zsolt válaszol majd.