Fórumunkon Bagoly Gábor válaszol

Hétfőn, augusztus 20-án 4 és 6 óra között a szpari.hu fórumán Bagoly Gábor válaszol a szurkolóink kérdésére.
A szpari.hu fórumán hétfőn, augusztus 20-án 16.00-tól 18.00-ig szurkolóink Bagoly Gábort kérdezhetik.
Csapatkapitányunktól egy külön erre a célra nyitott topikban kérdezhetnek a fórumozók. A kérdezni csak regisztrált felhsználóink tudnak. Aki most szeretne regisztrálni, hogy kérdezhessen a fórumon, ezt hétfőn délutánig is megteheti. A topikot már korábban megnyitjuk, kérdéseket akkor is fel lehet majd tenni.

A topikot az online interjú alatt is moderáljuk. Kérjük fórumozóinkat, hogy ezt a topikot 20-án délután 4-től 6-ig elsősorban a csapatkapitánnyal való párbeszédre használják.