FTC Elnökség = MLSZ Elnökség???

A Nyíregyháza Spartacus vezetősége levélben kérte az MLSZ Elnökét, hogy adjon tájékoztatást a Ferencváros labdarúgó csapatával kapcsolatos eljárások jelenlegi állásáról.
Tette mindezt azért, mert egészen a mai napig az MLSZ semmiféle információt nem adott az említett ügyekről. Erre a hírre reagált az FTC Elnöksége. A reakció számos valótlan állítást tartalmaz.

„Nem találtunk a MLSZ honlapján semmiféle tájékoztatást a Ferencvárossal kapcsolatos eljárásokról. Az sem felel meg a valóságnak, hogy az MLSZ minden ilyen döntésről informálja a csapatokat, hiszen a Nyíregyháza ez idáig semmiféle tájékoztatást nem kapott.

Az FTC Elnöksége arról is nyilatkozik – nagylelkűen – hogy ők nem kívánnak a Nyíregyháza jogi és fegyelmi ügyeivel foglalkozni. Miért? Erre talán lenne jogkörük? Ők irányítják talán az MLSZ Elnökségét? Ha ez így lenne, akkor sok, eddig érthetetlen döntés nyerne azonnal értelmet…

Felhívjuk a Ferencváros figyelmét, hogy ne az MLSZ-en keresztül próbálja megnyerni az idei bajnokságot, hanem a pályákon elért eredményekkel próbálja megszerezni az Szpari elől az aranyérmet.”