Futással kezdődik a hét -2010.02.01.-

 Szokás szerint erdei futással kezdődött a heti program a Szparinál.
Már három hét sincs a tavaszi rajtig, a felkészülés hajrájához érkezik. A héten négy edző mérkőzésre is sor kerül, a jövő héten három találkozót játszik a csapat.

Ma reggel szokás szerint erdei futással kezdődött a heti felkészülés.

A sérültek közül többen munkára jelentkeztek, így Balbinot, Abdelali, Davidov is együtt edz a csapattal. Továbbra is sérült Zabos Attila, és megsérült a hétvégén Homma Kazuo, Bölcsföldi Viktor és Csáki József.

 

Heti előkészületi mérkőzések:

 

Február 2. kedd 16.00

Mezőkövesd – Nyíregyháza Spartacus

 

Február 3. szerda 13.00

Nyíregyháza Spartacus – Hajdúböszörmény

 

Február 5. péntek 13.00

Nyíregyháza Spartacus – Ariesul Turda

 

Február 6. szombat 9.30

Nagyhalász – Nyíregyháza Spartacus