Gálhidi György: Jó úton haladunk!

A mérkőzés végén Gálhidi Györgyöt, a Nyíregyháza Spartacus vezetőedzőjét kértük fel egy rövid értékelésre.
- Nagyon elégedett vagyok csapatom mai teljesítményével.
A fiúk mindent kiadtak magukból, valamint több szemre is tetszetős támadást vezettek a mai találkozón. A védekezésünkbe viszont több hiba is becsúszott. A második aradi gól előtt például, többen is hibáztak a hátsó alakzatból. Ennek ellenére úgy érzem játékosaim mindent megtettek. Erre a teljesítményre lehet építeni a közeljövőben!

Az újoncok mai teljesítményéről is kérdeztük a mestert.

- Egy meccs után nehéz bárkiről is véleményt formálni. Mindenesetre úgy látom, hogy megértették az újak a pályán magukat, a csapat régebbi tagjaival. Montvai teljesítménye különösen tetszett, azt kaptam tőle a pályán, amit vártam. Madar és Bagoly tegnap edzett nálunk először, de ők sem okoztak csalódást a mai mérkőzésen. Úgy látom, jó úton halad a csapat a felkészülésben.