Goia marad Nyíregyházán
Cosmin Goia és klubunk a korábbi szerződés felbontása után, egy újabb kontraktusban egyezett meg.
A Nyíregyháza Spartacus FC a napokban felbontotta a Goiaval kötött megállapodását. A klub és a játékos ezután is folytatták a tárgyalást, a játékos nem zárkózott el attól, hogy megváltozott feltételek mellett is marad a klubunkban.
Végül új egyezséget kötött a Szpari Cosmin Goiaval, a védő akár szombaton is pályára léphet.
- Anyagi okai voltak annak, hogy a játékos korábbi szerződését felbontottuk, nem a teljesítményével voltunk elégedetlenek. Mivel Goia sem zárkózott el a tárgyalásoktól, így sikerült megegyeznünk- mondta Révész Attila.