Goia szerződést bontott -2010.02.03.-

Sabin Cosmin Goia és a Spartacus közös megegyezéssel szerződést bontott, Mboussi és Perényi az NB III.-asoknál.

Sabin Cosmin Goia és a Nyíregyháza Spartacus közös megegyezéssel szerződést bontott. A román labdarúgó kivásárolta a játékjogát és így szabadon igazolhatóvá vált.

Goia 2008. nyarán érkezett a Szparihoz, az első bajnoki évben 21 meccsen szerepelt, ősszel 13 bajnokin volt a pályán. Egy gólt szerzett a középső védő.

 

Perényi Szabolcs Mihály és Mboussi Yves Simplice februártól az NB-III.-as csapatunk keretéhez tartoznak és velük gyakorolnak. Mindkettőjük játékjogát eladná a klub.