Goiaval szerződést bontott a klubunk
A mai napon Cosmin Goiaval szerződést bontott a klubunk. A védő a mai edzésen már nem is vett részt.
Cosmin Goia a nyáron érkezett a Szparihoz, öt bajnoki mérkőzésen szerepelt, 405 percet játszott a védő.Az utóbbi meccseken betegsége miatt nem játszott.
Révész Attila elmondta a játékosra sajnálatos betegsége miatt most nem számíthatott. A klub anyagi helyzete jelen pillanatban nem teszi lehetővé ennyi játékos alkalmazását. Élve a játékos szerződésében foglaltakkal felbontották azt.