Gólínség
Révész Attila értékelte a szombati meccset:
- Nem tudom elmarasztalni a játékosokat, mert elszántan, agresszívan küzdöttek, de ez nem volt elég a sikerhez. Úgy tapasztalom, hogy azokban az elemekben ami tanulható, a fizikai munka, agresszivitás a focistáink jól teljesítenek. A góllövés egy másik kategória, oda kellenek jobb teljesítményre képes játékosok.
A védelemben, a középpályán elfogadhatóan teljesítettünk, és az első félidőben többször úgy éreztük, hogy előbb-utóbb jön a gólunk, de nem volt olyan játékos, aki ezt teljesítette volna.
Az mindenképpen szomorú, hogy ismét pontrúgások miatt veszítettük el a mérkőzést. Azért is bosszantó, mert addig nem volt igazi lehetőségük a vendégeknek. Ráadásul a védelmünk korábban a legkevesebb gólt kapta, most egy másfajta felállásban is meg kell találnunk ugyanazt a biztonságot hátul. Sajnos Apostut kivéve nincs aki betaláljon a kapuba.
Lehet, hogy sokan nem értenek egyet velem, de én úgy látom, hogy a játékunk fejlődött. Sajnos ez még nem mutatkozik meg az eredményességben. Nem szereztünk gólokat, anélkül pedig nem lehet nyerni. A középpályás játékosaink sem elég veszélyesek a kapura.
Lazareanu az első gólnál állva maradt. Perényi hozta a formáját. Mboussi az elején nagyon veszélyesen, formán kívül focizott. Goia átlagosan teljesített, de érezhető volt, hogy egy kisebb húzódása van. Cornaci jól teljesített ezen a mérkőzésen. A másik, aki a jók közé sorolható a középpályáról Minczér. Zabos az első félidőben el-eltűnt, a második félidőben feljavult. Imedashvili nem találta a helyét, mélyre visszament, aztán nem ért föl. Stojkov az első félidőben elfogadhatóan játszott, többször felpasszolta a labdát, megcsináltuk a létszámfölényt, el is ment, de a végjátékot nem tudtuk megoldani. Dosso hajtott, de messzire volt a többiektől, nehéz volt feljátszani hozzá a labdát. Az első félidőben, amikor mellre vette a labdát rossz megoldást választott, úgy érzem fejelni kellett volna. Ramos is gyengén teljesített, elszórt labdákat. A cserék mentek, küzdöttek, de nem tudtak döntő változást hozni.