Gólnélküli döntetlen Ibrányban -2009.11.09.-
Az NB III.-as csapatunk egy pontot hozott el Ibrányból, de továbbra is vezetjük a tabellát.
Ibrány–Nyíregyháza Spartacus II 0–0
Ibrány, 200 néző, v.: Puskás Z.
Ibrány: Pintér L. – Kató I., Kántor Zs., Jeddi, Turóczi Cs., Horváth N., Marcsek, Szilágyi V., Tóth Z. (Polényi T.), Fekete Á., Imre Gy
Edző: Mirgai László
Nyíregyháza Spartacus II: Gazsi – Csáki, Goia, Markos, Tóth, - Erdélyi, Farkas, Bakos, Oláh . Szentgyörgyi (Fekete Á.), Matejkó
Edző: Kovács János
A játék képét nagyban meghatározta az irreális talajú pálya -a kapuk előtt és a pálya több részén is, gyakran elakadt a labda a tócsákban -, mindkét csapat felvette a kesztyűt és nem csak egymással, de a körülményekkel is megharcoltak, így küzdelmes mérkőzést láthattak a nézők. A hazaiak kicsit rutinosabban alkalmazkodtak a körülményekhez, valamivel több lehetőséghez jutottak, amelyek pontrúgások után alakultak ki.
Végül egyik csapatnak sem sikerült gólt szereznie.
A Szpari II továbbra is vezeti az NB III. Tisza csoportjában a tabellát 23 ponttal. A második Tiszakanyár együttese, ők 22 pontosak.
Vasárnap (13.00) rangadót láthatunk a Tiszavasvári úton, éllovas csapatunk a Tiszakanyárt fogadja. Két hét múlva, az utolsó őszi fordulóban, Diósgyőrbe utazik az együttes.