Gólok, lapok, számok (1. forduló után)
Újpesten sem született meg a Szpari háromszázadik bajnoki gólja. Négyen, Goia, Belényesi, Bárányos, Apostu először szerepeltek piros-kékben.
A Spartacus a 299. élvonalbeli bajnoki meccsét játszotta Újpesten. Gólt nem szereztünk, így a gólok száma is 299.
Hárman megkapták első sárgájukat: Belényesi, Goia, Dosso. Az idei bajnokságban öt sárga után következik egy mérkőzésről való eltiltás.
Az idény első kiállítása is megtörtént. Hasonló -kapus kiállítás- elég rég nem fordult elő a csapatunkkal. Tegyük hozzá, miután Filip szabálytalan kezezése után a játékot tovább engedte a bíró, így a kiállítás ténye a szabályok szerint vitatható. A Fegyelmi Bizottság nem így gondolta, egy meccsről eltiltotta Lazareanut.
A nyíregyházi csapatban tizennégyen kaptak lehetőséget, négyen először játszottak a színeikben bajnokit: Cosmin Goia, Belényesi Miklós, Bárányos Zsolt, Bogdan Apostu.
Dosso az utóbbi tizenegy bajnoki mindegyikén játszott, Zaleh tizenegy, Zabos 10 egymást követő meccsnél tart.
Filip az utóbbi bajnokságban hat egymást követő meccsen végig pályán volt, most a hetedik meccsen 607 perc után megszakadt ez a sorozata. Zabos Attila és Dosso Sindou az utolsó három bajnokin végig játszottak, 270 percnél tartanak.
Révész Attila és stábja a harmincadik élvonalbeli meccsen dirigálta a csapatát, a harmincegyedik meccsen játék nélkül nyertünk.
Hárman megkapták első sárgájukat: Belényesi, Goia, Dosso. Az idei bajnokságban öt sárga után következik egy mérkőzésről való eltiltás.
Az idény első kiállítása is megtörtént. Hasonló -kapus kiállítás- elég rég nem fordult elő a csapatunkkal. Tegyük hozzá, miután Filip szabálytalan kezezése után a játékot tovább engedte a bíró, így a kiállítás ténye a szabályok szerint vitatható. A Fegyelmi Bizottság nem így gondolta, egy meccsről eltiltotta Lazareanut.
A nyíregyházi csapatban tizennégyen kaptak lehetőséget, négyen először játszottak a színeikben bajnokit: Cosmin Goia, Belényesi Miklós, Bárányos Zsolt, Bogdan Apostu.
Dosso az utóbbi tizenegy bajnoki mindegyikén játszott, Zaleh tizenegy, Zabos 10 egymást követő meccsnél tart.
Filip az utóbbi bajnokságban hat egymást követő meccsen végig pályán volt, most a hetedik meccsen 607 perc után megszakadt ez a sorozata. Zabos Attila és Dosso Sindou az utolsó három bajnokin végig játszottak, 270 percnél tartanak.
Révész Attila és stábja a harmincadik élvonalbeli meccsen dirigálta a csapatát, a harmincegyedik meccsen játék nélkül nyertünk.