Gólok, lapok, számok (5. forduló után)

Szilágyi Norbi bemutatkozott az élvonalban. Öt játékosunk, eddig minden meccset végig játszott.
Gólok, lapok, számok:
(5. forduló után, 1 elmaradt mérkőzés)

Sajnos a góllövő és a gólpassz lista nem változott. Két játékosunk (Ivan Zalah és Cladio Cornaci) is feliratkozott a sárga lapos listára, már heten vannak, akik egy sárgát gyűjöttek össze, két sárgája van Bagoly Gabinak.

Góllövő és gólpassz lista:
Egy gól: Bagoly Gábor, Lippai Ákos, Miskolczi László, Montvai Tibor
Egy gólpassz: Bagoly Gábor, Lippai Ákos, Moldovan Tibor
(Miskolczi László első élvonalbeli gólja.)

Sárga lapok:
2: Bagoly Gábor
1: Cornaci Claudio, Hegedüs Tibor, Lazareanu Filip, Miskolczi László, Montvai Tibor, Vukadinovics Dejan, Zaleh Ivan

A Szparinak ez volt a 272. élvonalbeli mérkőzése, és a 116-odik veresége. A négy bajnokin öten, Ambrusz, Cornaci, Hegedüs, Lazareanu, Zaleh 360 percen át –végig- pályán voltak. Eddig tizennégyen szerepeltek a kezdőben. George Menougong az élvonalban először volt kezdő. Sipos Tamás 2005-ben már focizott kezdőként, de ebben az idényben most először.
A Szpariban tizenhét játékos kapott eddig lehetőséget a Soproni Ligában.
Szilágyi Norbert most debütált az élvonalban, gratulálunk a csatárunknak!
Lippai Ákos zsinórban a 28-adik bajnoki találkozón is játszott. Ambrusz Árpi a tizenegyedik egymást követő bajnokin végig szerepelt, már 990 percnél tart. Cornaci a nyomában maradt (10 meccs, 900 perc.)